Dieninės užuolaidos

Neatsiejama namų dalis

Įprasta ir svarbi interjero dalis yra užuolaidos. Jų atsiradimo istorija siekia gilią senovę, kuomet žmonės dar gyveno urvuose ir ant angos kabindavo žvėrių kailius. Kokia buvo jų paskirtis? Sulaikyti šviesą? Gal šilumą? Dabar galime tik spėlioti. Aišku viena, bėgant laikui užuolaidų paskirtis kito ir plėtėsi bei įgavo ne tik praktinių, bet ir estetinių funkcijų. Užuolaidos namams suteikia jaukumo bei kuria savitą namų stilių.  
„Joanos tekstilė“ pasiūlys Jums kokybiškų, įvairių atspalvių bei raštų belgiškų, graikiškų, turkiškų užuolaidinių audinių, kurių pagalba kartu su Jumis kursime Jūsų namų stilių bei jaukumą. 
Dieninės užuolaidos
Tradiciškai namuose naudojamos dieninės ir naktinės užuolaidos, tačiau tai priklauso nuo to, ar slepiamės nuo žmonių, ar nuo saulės. Dieninės užuolaidos praleidžia saulės spindulius, tačiau pridengia mūsų siluetus. Tokios užuolaidos yra būtinybė gyvenantiems pirmuose aukštuose ar namuose, esančiuose tiesiai prieš kitus daugiabučius. Dieninių užuolaidų audinys gali būti itin skaidrus ir kabinamas arčiau stiklo, kad būtų geresnis matomumas. Jei suklostysime daug draperijų, jos sugers šviesą, o jei audinys lengvo atspalvio, su piešiniu ar siuvinėtas, šviesos į kambarį pateks dar mažiau. 
Joanos tekstilė. Visos teisės saugomos.